شهردار شادگان:
نخلستان‌های شادگان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

خبرگزاری فارس: شهردار شادگان گفت: نخلستان‌های شادگان آماده پذیرایی از مسافران و میهمانان نوروزی است.


كریم بنی‌نعیم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار داشت: شادگان با ویژگی‌های منحصر به فردی كه دارد مكان مناسبی برای حضور میهمانان نوروزی بوده و در این راستا این شهرداری آماده خدمت‌رسانی و ارائه سایر امكانات به میهمانان و مسافران است.

وی افزود: این شهرستان به دلیل داشتن جاذبه‌های طبیعی، دیدنی و گردشگری و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شهرهای اهواز، دارخوین، خرمشهر، آبادان و بندرامام خمینی(ره) همه ساله میزبان هزاران مسافر و میهمان نوروزی است.
شهردار شادگان تصریح كرد: همچنین شادگان با توجه به عبور دو رودخانه كارون و جراحی و شعبه‌های مختلف آن و همچنین داشتن تالاب بین‌المللی با انواع پرندگان، ماهی‌ها و پوشش گیاهی منحصر به فرد، نخلستان‌های سرسبز، صنایع دستی زیبا و همچنین پارك سیاحتی تفریحی از جمله مكان‌های جالب و جذاب در كشور و خوزستان به‌شمار می‌رود.
وی اضافه كرد: در این زمینه شهرداری اقدام به زیباسازی و فراهم آوردن امكانات قابل قبولی در آستانه سال جدید است.
بنی‌نعیم افزود: خوشبختانه با هماهنگی بین اعضای شورا و شهرداری توانسته‌ایم مسیر توسعه را به‌خوبی پیدا كرده و در ظرف چهار سال چهره شهر را تغییر داده‌ایم.
وی خاطرنشان كرد: در حال حاضر تمامی پارك‌های این شهر و مدارس و همچنین تالاب این شهرستان آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی بوده و در این راستا شهرداری شادگان، آمادگی خود را برای هرگونه همكاری لازم با میهمانان نوروزی اعلام می‌كند.
شهر شادگان تصریح كرد: اما بیش از پیش در راستای خدمات‌دهی مناسب به حمایت‌های مسئولان شهری و استانی نیاز داریم.
وی گفت: همچنین مشكلات موجود هم‌اكنون تأثیر منفی بر روند خدمات‌دهی در سطح شهر نداشته است و این امر به روال خوبی در حال انجام است.
بنی‌نعیم تعامل و همكاری مدیران مختلف دستگاه‌های اجرایی را در ارائه خدمت بیشتر به شهروندان مهم توصیف كرد و اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان شهرداری را یاری كنند.
وی خاطرنشان كرد: برای پذیرایی، خدمات‌رسانی و معرفی جاذبه‌های شهرستان در چندین نقطه، مبادی ورودی شهر مهیا شده است.
شهردار شادگان در پایان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم نوروز خوبی را در شادگان برای میهمانان و گردشگران نوروزی رقم بزنیم.