با اكثریت آرا؛
هیئت رئیسه سابق شورای شهر شادگان ابقا شد

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی شهر شادگان گفت: هیئت رئیسه سابق شورای اسلامی شهر شادگان با اكثریت آرا ابقا شد.

سیدمحمدعلی سیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار داشت: باتوجه به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه و اكثریت آرا، هیئت رئیسه سابق شورای شهر شادگان ابقا شد.
وی با اشاره به تعامل و هدف یكسان اعضای شورای اسلامی شادگان، خاطرنشان كرد: بنده به عنوان رئیس شورا، « سیما نیك‌نژاد» به عنوان نائب رئیس و « رضا شاوردی» به عنوان خزانه‌دار در راستای رسیدگی به مطالبات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
رئیس شورای اسلامی شهر شادگان با اشاره به پروژه‌های سنگین در حال اجرای شادگان، افزود: اجرای مطلوب و بهینه این پروژه‌ها نیازمند تعامل و همكاری بیش از پیش اعضای شورای شهر با شهردار منطقه است.
وی با اشاره به بودجه 5/3 میلیارد تومانی سال گذشته این شهرداری ادامه داد: امسال 4 میلیارد تومان بودجه به شهرداری شادگان اختصاص یافته است.

سیدیان با بیان اینكه منابع درآمد شهرداری شادگان محدود است، تصریح كرد: اعتبارات باید به صورت بهینه و كاربردی در مسیر صحیح هدایت شوند و تحقق این مسئله نیازمند همكاری شورا، شهرداری و كارشناسان با یكدیگر است.
وی در ادامه گفت: اجرای پروژه پل بصیرت شهرستان شادگان یكی از مهم‌ترین پروژه‌هایی است كه در سال جاری به‌منظور كاهش بار ترافیكی با جدیت دنبال می‌شود.
رئیس شورای اسلامی شهر شادگان اضافه كرد: این پل دو قسمت شرقی و غربی شهر را به هم متصل می‌كند و همچنین با اتصال دو خیابان شهید مطهری و شهید بهشتی بار ترافیكی به خیابان شهید باهنر و 15 خرداد هدایت خواهد شد.
وی اظهار داشت: اعتبار اختصاص یافته برای احداث این پل 200 میلیون تومان از محل اعتبارات محلی است كه به‌زودی اجرایی می‌شود.
سیدیان خاطرنشان كرد: همچنین احداث فاز دوم پارك شهید موسوی‌نیا نیز از پروژه‌های دیگری است كه برای سال جاری در راستای افزایش سرانه فضای سبز در دستور كار قرار گرفته است.
وی افزود: تكمیل میدان ورودی غدیر نیز از دیگر پروژه‌های در دست اجرای شورا و شهرداری شادگان برای سال جاری است كه امیدواریم با همكاری سایر مسئولان و نهادها بتوانیم این پروژه را هرچه سریع‌تر به اتمام برسانیم.
رئیس شورای اسلامی شهر شادگان ادامه داد: توسعه خیابان 30 متری تا مسكن مهر این شهرستان نیز از دیگر پروژه‌هایی است كه در سال جاری با جدیت دنبال می‌شود.
وی در خصوص نظارت بر ساخت‌وسازهای موجود در شهر، تصریح كرد: كمیسیون عمران و مشاوران شهرداری به‌صورت مستمر بر ساخت و سازهای شهروندان در نقاط مختلف شادگان نظارت می‌كنند.
سیدیان در پایان ابراز امیدواری كرد: با تعامل و همكاری موجود در میان اعضا و شهرداری شادگان شاهد عمران و آبادانی هرچه بیشتر این منطقه محروم باشیم.

نقل از: خبرگزاری فارس